Vaikų pasaulis knygose

Knygos nuo seniausių laikų yra puikus vizualinis edukacinis turinys, galintis paprastai, vaikų kalba perteikti svarbias vertybes. Vaikai nesudėtingai įsimena mėgiamas knygeles, jas cituoja, vis prašo paskaityti ir nori tapatintis su knygų herojais.

Tad jeigu nežinote nuo ko su vaikais pradėti kalbėtis apie tvarumą, meilę sau ir Žemei – pradėkite nuo atsakingai parinktos ir kartu skaitomos knygos. Šiais laikais turime daugybę puikios medžiagos apie atidumą mus supančiai aplinkai ir žmonėms, gamtos gyvenimą ir jos problemas, sveiką požiūrį į save. Štai keletas jų.

Edukacinės knygos

  
„Na ir karštis!“ - knyga apie klimato kaitos problemą. Ko galime imtis? Pradėkime gaminti mažiau atliekų, pereikime prie atsinaujinančių energijos šaltinių, vartokime ir švaistykime mažiau, važinėkime netaršiomis transporto priemonėmis, ir tai tik pradžia.

 

 

Lilė ir Liusė" - pasakojimas apie žmogaus ir gyvūno draugystę, gyvūnų teises, rūpinimąsi kitu ir atsakomybę, o labiausiai – apie tai, kaip svarbu duoti nieko nesitikint mainais. 

 

„Mažas kaip vabalėlis" – trumpa istorija apie pasaulį atrandantį vabalėlį. Dėl unikalaus jos turinio skirtingos amžiaus grupės knygą pažins skirtingais lygmenimis. Kūdikius iki 18 mėn. domins puslapių iškirtimai, spalvos, skaitančiojo intonacijos ir pasikartojimai. Augesni mažyliai kartu su Ūpu atras vis platesnio, draugiško ir įvairaus pasaulio pažinimo džiaugsmą. 

 

Knyga „Miškas ir mažas" yra kvietimas mėgautis sudėtingu girios pasauliu ir paprastais jos džiaugsmais. Jis skiriamas kiekvienam vaikui ir suaugusiajam, ieškančiam pasivaikščiojimų draugo ir nuotykių gamtoje.

 

„Mijuki, laikas miegoti" - tai pasakojimas apie senelio ir anūkės ryšį, kantrybę, vaizduotę, meilę gamtai ir gebėjimą džiaugtis šia diena. Istorija švelni it japonų šilkas, o iliustracijos jaukios kaip saldžiausi sapnai – pasaka padės vaikui nurimti ir pasiruošti miegui. 

Dovana pasaulio tyrinėjams 

Šias edukacinio pobūdžio knygas rasite knygyne Tylos". Palaikydami Mylu WEAR" ir „Pagarbios Tėvystės" projektą, leidykla „Dvi Tylos" mūsų naujienlaiškio prenumeratoriams dovanoja pirmo apsipirkimo nuolaidą

Kviečiame kartu su vaikais pasinerti į smagų pasaulio tyrinėjimą!