Dar vakar savo vaikišką pasaulį lengvai galėdavau apglėbt ar žingsniais išmatuot, o gal net sutalpinti į didesnį lagaminą. Iš lėto tyrinėt, atrast, nustebt, bandyt ir išbandyt. Vis žengt drąsiau, nueit toliau. Kasdien atrast daugiau. Šėliot ir siaust, pažint, patirt. Nukrist ir atsistot. Susidraugaut. Išeit iš proto. Ir negebėt nuspręst, kuo būt užaugus. O kam? Juk čia tiek reikalų. Neištaškiau balų, nepalaižiau varveklio, nesiritau nuo kalno… Ei, netrukdykite! Aš augu.

Ar gali vaikiški drabužiai keisti pasaulį? Mažą, vieno vaiko? O visą? Atsakymo į šį klausimą mes nežinome. Nepaisant to, kviečiame jungtis ir pamėginti tai padaryti kartu!

Papasakosime apie įvairius „Mylu WEAR" drabužių privalumus (kaip gi be to), tačiau pradėkime nuo ypatingos socialinės misijos. 

„Mylu WEAR" pardavimų pelnas skiriamas edukacinio projekto Pagarbi Tėvystė” veiklos vystymui. „Pagarbi Tėvystė” - tai įvairių formų turinys socialiniuose tinkluose, mokymai ir seminarai, padedantys tėvams geriau suprasti savo vaikų poreikius bei užmegzti gilų ryšį visam gyvenimui. „Palaikydami tėvus, mes padedame kurti aplinką, kurioje vaikai jaučiasi išgirsti ir matomi”, sako Dovilė Šafranauskė, viena iš projekto kūrėjų.

Palaikydami socialinę misiją, mūsų klientai taip pat rūpinasi ir aplinka bei tvaraus gyvenimo principais. Būtent todėl, „Mylu WEAR":

Visuose darbo procesuose siekiame naudoti ekologiškas medžiagas ir pakuotes. 

Kadangi dirbame su produktais, skirtais vaikams, mums itin svarbi cheminių medžiagų kontrolė. Šiam gaminiui naudojame GOTS sertifikuotą medžiagą, šis sertifikatas - griežčiausias šiandien rinkoje esančių organinių medžiagų sertifikatas. Jis užtikrina griežtą kontrolę per visą gamybos procesą, įskaitant cheminių medžiagų naudojimą ir darbo sąlygas.

Drabužiai tinka mažiausiai dviem dydžiams, todėl juos išaugus pakanka praardyti rankoves ir toliau draugauti su mėgstamu rūbu. Kuo daugiau kartų apvilkime drabužį, prieš atsisveikindami su juo. 

Nuostabu, kad vaikiškas linksmas marginimas gali padėti drabužiui gyvuoti ilgiau! Maži, nereikšmingi ištepimai ant tokių drabužių tiesiog nematomi, todėl skalbti galime rečiau. Taip pat vietoje viso drabužio skalbimo galime išplauti tik suteptą vietą. O vaikams tikras džiaugsmas surasti įvairius, ant jų drabužių įsitaisiusius gyvūnėlius!

Svarbiausias vaikų darbas – žaisti ir siausti. Kas jau kas, o drabužiai tam tikrai negali trukdyti. Laisvi siluetai, tamprios medžiagos visuomet bus draugiški mažųjų gyvenimo ritmui. 

Kartais gražūs ar įprasti dalykai yra tiesiog… nereikalingi. Todėl „Mylu WEAR" siekia atsisakyti visko, kas nereikalinga. Visko, ką panaudosime tik kartą ir turėsime išmesti. Visko, kas sukuria papildomas išlaidas. Todėl nebus prašmatnių fotosesijų, brangių etikečių ar mielų, bet nelabai reikalingų pakuočių. 

 

Mums rūpi, kokiame pasaulyje užaugę gyvens mūsų vaikai!

♡ „Mylu WEAR" žmonės ♡