Tiesiog taip greitai. Nepastebimai. Žingsneliai virsta žingsniais. Ir vaikiškas pasaulis – jaukiais prisiminimais. Pasaulis? Jis dabar mūsų! 

Draugauti ilgai ir atsakingai = sukurti mažiau tekstilės atliekų

Augantys kartu

„Mylu WEAR" gaminiai laisvi ir patogūs. Dėl gerai apgalvoto dizaino jie lengvai prisitaiko prie norimo dydžio, o dauguma netgi auga drauge! Paaugus vaikui pakanka atlenkti rankoves ir nerūpestingai tyrinėti pasaulį galima toliau. Mes vertiname tikrą draugystę su pamėgtu ir ištikimu drabužiu. 

Maskuojantys dėmes

Spalvingi marginimai puikiai maskuoja dėmes, pasitaikančias pačiame pasaulio tyrinėjimo įkarštyje. Persirengti? Nebent sušlapus, bet tikrai ne dėl dėmės!

Rečiau skalbiami

Nuostabu, kai vaikiškas linksmas marginimas gali padėti drabužiui gyvuoti ilgiau! Maži, nereikšmingi ištepimai ant tokių drabužių tiesiog nematomi, todėl ir skalbti galime rečiau. Taip pat vietoje viso drabužio skalbimo galime išplauti tik suteptą vietą. Rečiau skalbdami su drabužiais draugausite ilgiau, o planeta dėkos už sutaupytą vandenį ir mažesnę taršą.

Pasauliui draugiškos medžiagos

Gamyboje naudojame natūralias medžiagas. Medvilnę renkamės su GOTS sertifikatu. Šis sertifikatas - griežčiausias šiandien rinkoje esančių organinių medžiagų sertifikatas. Jis užtikrina griežtą kontrolę per visą gamybos procesą, įskaitant cheminių medžiagų naudojimą ir darbo sąlygas.

Sezoniškumas

„Mylu WEAR" drabužiai neturi sezoniškumo, jie tiesiog YRA. Palaikome atsakingą vartojimą, tad jums nesiūlysime - daugiau vienetų už mažesnę kainą, sezono nuolaidų ir panašiai. Kiekvienos kolekcijos gaminame RIBOTĄ KIEKĮ. Jai pasibaigus, pasiūlysime jums kitus, smagus ir margus drabužių raštus. 

Tikslingas pelnas = prasmingos idėjos

Pagarba vaikams nuo gimimo

„Mylu WEAR" pardavimų pelnas skiriamas edukacinio projekto „Pagarbi Tėvystė” veiklos vystymui. „Pagarbi Tėvystė” - tai įvairių formų turinys socialiniuose tinkluose, mokymai ir seminarai, padedantys tėvams geriau suprasti savo vaikų poreikius bei užmegzti gilų ryšį visam gyvenimui. „Palaikydami tėvus, mes padedame kurti aplinką, kurioje vaikai jaučiasi išgirsti ir matomi”, - sako Dovilė Šafranauskė, projekto kūrėja.

Savanorystė

Kad šis projektas įvyktų, gyvuotų ir remtų socialinę idėją, neapseisime be palaikymo. Palaikymo gebėjimais, laiku ar idėjomis. O kartais tiesiog šypsena! Kiekvienas darbas svarbus, todėl apie visus prisidėjusius prie projekto gyvavimo skaitykite skiltyje Žmonės".

Lokalumas

Visi gaminiai gaminami Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su vietiniais gamintojais ir kurti tvirtus, pasitikėjimu paremtus santykius. Tokiu būdu galime užtikrinti, kad kiekvienas gaminys pagamintas atsakingai, žmonės vertinami ir dirba tvariomis sąlygomis.

Tik tai, kas reikalinga ilgam = sąžininga kaina

Jokių ekstra

Kurdami mes vis klausiame – ar tai tikrai reikalinga? Jei ne, to neturi būti kainoje! Todėl prie Mylu WEAR" nerasite prikabintų popierinių etikečių, kurios tuojau pat iškeliaus į šiukšlių dėžę. Visa svarbi informacija jau nugulė į priežiūros etiketę.

Nebus ir prabangios pakuotės. Vietoje jos tokia, kurią galima panaudoti dar kartą. O ją išmetant prašome rūšiuoti. Nebus netgi iki smulkmenų surežisuotų prašmatnių fotosesijų. Jas pakeis tai, kas tikra – realios pasaulį tyrinėjančių vaikų akimirkos. 

Nebus ir madingų prekybos vietų. Renkamės patys su meile supakuoti ir išsiųsti Jums tiesiai į rūpestingas rankas.