Už visko pirmiausia stovi ŽMOGUS. Jis skiria savo milžinišką energiją, generuoja idėjas ir savomis rankomis kuria tai, kuo visa širdimi tiki. Vertiname ir esame dėkingi kiekvienam, kuris prisideda prie šios svarbios misijos įgyvendinimo.

Mylu WEAR" KOMANDA

Dovilė Šafranauskė | Projekto iniciatorė

Pagarbios Tėvystės filosofijos pradininkė Lietuvoje, tėvystės koučerė, Hand in Hand profesionalė, sertifikuota kūdikių ir vaikų miego specialistė.

„Mylu WEAR" vertybės jungia tai, kas man be galo svarbu šiandienoje ir tai, kas reikšminga ateities pasauliui. Tai išgirsti, priimti, savo vidumi laisvi vaikai, kurie, tikiu, užaugę kurs darną aplink ir rūpinsis mūsų planeta". 

 

Andrius Burkša  | Projekto iniciatorius

Pagarbios Tėvystės filosofijos propaguotojas, tėvystės koučeris.

 

Jurgita Tautkienė  | Projekto vadovė

Komunikacijos specialistė, socialinių projektų iniciatorė.

Nuo mažens jaučiu gilų ryšį su mane supančia aplinka ir gamta, tad tvarumas yra natūralus mano gyvenimo būdas. Šis projektas skleidžiasi augindamas mane per naujas patirtis, o vaikai yra nuostabiausi to mokytojai".

 

ČIA RASITE Mylu WEAR" PROJEKTO DRAUGUS

Monika Pranckaitytė | Dizainerė (Mylu WEAR" logotipo ir vizualų kūrėja)

„Savo nuotykį su „Mylu WEAR" pradėjau dėl pagrindinės projekto idėjos: uždirbtas pelnas keliauja „Pagarbi Tėvytė" iniciatyvos vystymui. Tikiu, kad saugi erdvė, kurioje žmonės jaučia palaikymą, kai ištinka tėvystė, yra viena iš sudedamųjų dalių harmoningam santykių kūrimui su mažaisiai pasaulio tyrinėtojais. Savo gebėjimais prisidėti prie šio projekto kūrimo pradžioje - vienas smagesnių asmininių nuotykių".